V-Ray: silnik renderujący dla uczniów i studentów | V-Ray Edukacja

Twój partner w edukacji

V-Ray dla edukacji

Wykonaj pierwszy krok w kierunku zawodu grafika komputerowego, ucząc się projektowania fotorealistycznych wizualizacji.

Kup licencjęlubPobierz V-Ray dla SketchUp

Silnik renderujący dla edukacji

Jesteśmy tu aby pomagać przyszłym artystom grafiki komputerowej, architektom i projektantom w rozpoczęciu pracy z V-Ray.

Jeśli jesteś studentem, nauczycielem lub reprezentujesz instytucję edukacyjną, przygotowaliśmy dla Ciebie specjalny cennik na V-Ray i wszystkie inne produkty Chaos Group. Wersja edukacyjna V-Ray posiada wszystkie funkcje wersji komercyjnej, a w trakcie trwania licencji otrzymasz dostęp do wszelkich aktualizacji.
Dodatkowo otrzymujesz darmowe wsparcie techniczne oraz źródła do ćwiczeń i nauki, które pomogą Ci rozpocząć pracę w programie. Instytucje szkoleniowe mogą dodatkowo skorzystać ze zniżek uzależnionych od wielkości zamówienia. Zaczynajmy!

V-Ray Collection | Phoenix FD

SUBSKRYPCJA STUDENT, NAUCZYCIEL

Subskrypcję można zainstalować na dowolnym komputerze i używać V-Ray ze wszystkimi obsługiwanymi przez to oprogramowanie platformami

Dodatkowo w ramach subskrypcji dostępne pozostają rozwiązania, takie jak Phoenix, Player i Scans. Ponadto obejmuje ona kredyty na renderowanie w chmurze Chaos Cloud oraz dostęp do zasobów cyfrowych biblioteki Chaos Cosmos. Subskrypcje edukacyjne będą dostępne jako roczne subskrypcje dla studentów, nauczycieli i instytucji edukacyjnych.

10 kredytów Chaos Cloud będzie dostępnych w ramach Chaos V-Ray Education dla studentów i nauczycieli. Dodatkowe pakiety 50 i 100 kredytów Chaos Cloud pozostają nadal dostępne dla studentów i nauczycieli w obniżonej cenie.


V-Ray Collection | Phoenix FD

SUBSKRYPCJA INSTYTUCJE EDUKACYJNE

Dla instytucji edukacyjnych poza rocznymi subskrypcjami, dostępne są również 3-letnie subskrypcje ze zniżkami ilościowymi. Minimalna ilość subskrypcji kupowana przez placówki edukacyjne to 6 licencji. Instytucje edukacyjne mogą zakupić niestandardowy pakiet kredytów Chaos Cloud ze specjalną zniżką edukacyjną.

Polecane produkty

Silnik renderujący V-Ray dla szkół, uczelni, nauczycieli i uczniów. Przekonaj się, jak wykorzystać program w edukacji! 


Profesjonalne projektowanie wnętrz, ogrodów, czy budynków może być zawodowym marzeniem niejednego ucznia, czy studenta. Dlatego z myślą o młodych projektantach, którzy dopiero zaczynają przygodę z projektowaniem i modelowaniem 3D, stworzono pakiet licencji edukacyjnych. Poznaj je bliżej, by wybrać najlepszą z możliwych opcji. Korzystając z oprogramowania V-Ray dla SketchUp już na początku drogi projektowej uczniowie mają szansę nauczyć się pracy z fotorealistycznymi wizualizacjami w najpopularniejszym silniku renderującym. Licencja edukacyjna silnika renderującego V-Ray posiada wszystkie funkcje standardowych licencji klasycznych wraz z dostępem do aktualizacji oprogramowania. Należy pamiętać, że wszystkie oferowane licencje edukacyjne nie dają uprawnień do wykonywania projektów komercyjnych.

Program do wizualizacji V-Ray dla SketchUp licencja dla szkół i uczelni 

Prowadząc zajęcia z projektowania i modelowania 3D dużo łatwiej będzie je realizować w oparciu o praktyczne warsztaty. Zarówno szkoły, jak i uczelnie mają możliwość wykupienia dowolnej liczby licencji. Zakup dużej liczby licencji oprogramowania do tworzenia fotorealistycznych wizualizacji uprawnia do korzystania z atrakcyjnych zniżek. Warto rozważyć taką inwestycję w rozwój uczniów i studentów. Praktyczne zajęcia wniosą o wiele więcej umiejętności niż sama teoria. Pod okiem doświadczonych nauczycieli młodzi projektanci będą mogli zgłębiać tajniki renderingu.

Program do wizualizacji V-Ray subskrypcja dla uczniów i studentów

Studenci i uczniowie bez względu na etap podejmowanej edukacji również mogą zakupić własną subskrypcję edukacyjną. Wykorzystując ją do nauki tworzenia fotorealistycznych wizualizacji w V-Ray dla SketchUp mają szansę poszerzyć swoje umiejętności projektowe nie tylko w murach szkoły, czy uczelni, ale również w warunkach domowych. Należy pamiętać, że licencja edukacyjna na program do wizualizacji V-Ray dla SketchUp może służyć jedynie nauce, nie wolno z niej korzystać w celach komercyjnych.