Subskrypcje V-ray

POZNAJ SUBSKRYPCJE V-RAY

Wybierz plan subskrypcji dopasowany do Twoich potrzeb.
Korzystaj z V-Ray w ramach subskrypcji Solo, Premium lub Enterprise.

V-Ray dla SketchUp

WYBIERZ CZAS TWOJEJ SUBSKRYPCJI

Każdy z dostępnych pakietów subskrypcyjnych jest dostępny w określonym wymiarze czasowym. Pracuj z aktualną wersja V-Ray, tak długo jak tylko tego potrzebujesz. Dla subskrypcji Solo i Premium dostępne będą subskrypcje miesięczne, roczne i 3-letnie. Plany Enterprise nie zawierają opcji miesięcznej, są wyceniane na okresy roczne, 2 i 3-letnie.

V-Ray Collection | Phoenix FD

V-RAY SOLO

Subskrypcja Solo to rozwiązanie dedykowane pojedynczym użytkownikom silnika renderującego V-Ray. Można z niej korzystać z jednego komputera. Subskrypcja Solo gwarantuje dostęp do wszystkich platform: SketchUp, 3ds Max, Rhino, Cinema 4D, Houdini, Maya, Nuke, Revit, i Unreal oraz bibliteki Chaos Cosmos. Pracuj bez ograniczeń również z zasobami cyfrowymi zawartymi w ramach biblioteki Chaos Cosmos. Subskrypcja V-Ray Solo jest dostępna w wersji miesięcznej, rocznej, 2 i 3-letniej.

V-Ray Collection | Phoenix FD

V-RAY PREMIUM

Subskrypcja Premium jest najlepszą opcją dla większości klientów. Jest to rozwiązanie porównywalne z naszą poprzednią ofertą V-Ray Collection. W ramach tego typu subskrypcji użytkownik może zainstalować V-Ray na dowolnym komputerze i korzystać z dostępu do dowolnej integracji. Subskrypcja Premium obejmuje również licencję na Phoenix, Player i Scans. Ponadto zawiera pakiet startowy 20 darmowych kredytów na renderowanie projektów w Chaos Cloud oraz dostęp do zasobów cyfrowych biblioteki Chaos Cosmos. Subskrypcje Premium jest dostępna w wersji miesięcznej, rocznej, 2 i 3-letniej.

V-Ray Collection | Phoenix FD

V-RAY ENTERPRISE

Subskrypcja Enterprise to najbardziej ekonomiczna opcja dla biur projektowych i firm, które potrzebują większej liczby licencji oprogramowania V-Ray. Klienci otrzymują tutaj wszystkie korzyści zawarte w typie subskrypcji Premium. Zyskują również obniżkę ceny za wiele stanowisk. Subskrypcja Enterprise będzie dostępna w wersji rocznej, 2 i 3-letniej.

Porównaj zawartość nowych subskrypcji

V-Ray Solo

V-Ray Premium

V-Ray Enterprise

Typ licencji
Licencja jednostanowiskowa
Licencja sieciowa
Licencja sieciowa
Minimalna ilość licencji
1
1
5
Wsparcie techniczne
Produkty w zestawie:
Chaos V-Ray*
Chaos Cosmos
Chaos Cloud**
Chaos Phoenix
Chaos Player
Chaos Scans

* Obsługiwane integracje V-Ray obejmują SketchUp, Rhino, 3ds Max, Cinema 4D, Houdini, Maya, Nuke, Revit i Unreal.

** Darmowy pakiet startowy 20 kredytów.

V-Ray dostępny w ramach subskrypcji

Od dnia 7 lipca 2022 w sprzedaży są dostępne trzy rodzaje subskrypcji oprogramowania V-Ray. Teraz korzystasz z silnika renderującego, który zawsze będzie miał dostęp do najnowszych aktualizacji programu. Sprawdź, czym charakteryzują się subskrypcje Solo, Premium i Enterprise.  

Co otrzymasz w ramach subskrypcji V-Ray Solo? 

Decydując się na ten typ subskrypcji silnika renderującego V-Ray zyskujesz dostęp do wszystkich współpracujących z nim platform. Wśród nich znajdują się: SketchUp, 3ds Max, Rhino, Cinema 4D, Houdini, Maya, Nuke, Revit, i Unreal. Mając dostęp do tej subskrypcji możesz także pracować w projektach z bogatymi zasobami biblioteki Chaos Cosmos.

Subskrypcja V-Ray Solo jest dostępna jako:
- subskrypcja miesięczna,
- subskrypcja roczna,
- subskrypcja 3-letnia. 


Czym jest subskrypcja V-Ray Premium?

Jest to rozwiązanie, które chętnie wybierają użytkownicy pracujący na większej ilości komputerów niż jeden. Poza dostępem do platform współpracujących z V-Ray tutaj otrzymasz również dostęp do Player, Phoenix, Scans, Chaos Cosmos. Zyskasz także za darmo pakiet 20 kredytów na renderowanie Twoich wizualizacji w chmurze Chaos Cloud.

Subskrypcja V-Ray Premium jest dostępna jako:
- subskrypcja miesięczna,
- subskrypcja roczna,
- subskrypcja 3-letnia.

Co zawiera subskrypcja V-Ray Enterprise? 

To rozwiązanie często wybierane przez biura projektowe, które na co dzień potrzebują dużej liczby licencji programu V-Ray. Znajdują się tutaj wszystkie opcje zawarte w subskrypcji Premium. Dodatkowo klient może zyskać obniżkę ceny wybierając subskrypcje dla dużej liczby stanowisk. 

Subskrypcja V-Ray Enterprose jest dostępna jako:
- subskrypcja roczna,
- subskrypcja 3-letnia. 

O szczegóły nowych rozwiązań w ramach polityki licencjonowania programu V-Ray dopytaj naszych doradców. Chętnie odpowiemy na wszystkie Twoje wątpliwości i doradzimy, jak wybrać optymalne rozwiązanie.