Kontakt

(+48) 880 50 55 50

biuro@v-ray.pl

ProGrupa Sp. z o.o. Sp. k.

Pamiątkowa 2/23

61-512 Poznań

Konto bankowe

Alior Bank S.A., SWIFT: ALBPPLPW

89 2490 0005 0000 4600 4845 1100

Potrzebujesz pomocy?

Odwiedź nasze
... lub napisz do nas wiadomość
... lub skorzystaj z formularza

Osoby kontaktowe

Piotr Skoczyński

Dział handlowy / Support

T: +48 696 969 888

E: piotr.skoczynski@progrupa.com

Tomasz Templin

Dział handlowy / Hurt

T: +48 889 630 630

E: tomasz.templin@progrupa.com

Tomasz Olszewski

Dział handlowy / Edukacja

T: +48 666 391 687

E: tomasz.olszewski@progrupa.com

Dawid Mąkinia

Szkolenia / Warsztaty / Support

T: +48 698 441 889

E: dawid.makinia@progrupa.com

Tomasz Warzecha

Szkolenia / Warsztaty

T: +48 665 009 310

E: tomasz.warzecha@progrupa.com

Katarzyna Mendyk

Warsztaty / Marketing

T: +48 889 902 901

E: katarzyna.mendyk@progrupa.com

Dorota Kubiak

Sekretariat / Obsługa zamówień

T: +48 698 062 082

E: dorota.kubiak@progrupa.com

Piotr Wysocki

Support ArchiUp

T: +48 691 147 500

E: piotr.wysocki@progrupa.com

Zarząd firmy

Karol Świętek

Dyrektor zarządzający

T: +48 697 737 575

E: karol.swietek@progrupa.com

Łukasz Popławski

Dyrektor zarządzający

T: +48 600 262 692

E: lukasz.poplawski@progrupa.com