W przeglądarce
Udostępnij efekty Twojej pracy w formie zrenderowanych plików standalonych w wersji Web. Program Enscape eksportuje Twoje modele jako plik 3D, który jest renderowany w przeglądarce internetowej.
Usprawnij prezentację Twoich projektów, postaw na silnik renderujący z funkcją wirtualnego spaceru 3D.
Kup licencjęlubPobierz EnscapeProsty w użyciu Enscape do renderowania wizualizacji można bezpośrednio połączyć z programem do projektowania 3D SketchUp, zapewniając zintegrowany przepływ pracy projektowej, którą możesz również eksplorować w rzeczywistości wirtualnej bez konieczności przełączania się na inne narzędzia. Enscape pozostaje kompatybilny także z programami Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.
Pracując z Enscape możesz tworzyć wysokiej jakości rendery bez przerywania procesu projektowania. Modelowanie i wizualizacja są tutaj połączone - przechodzisz od wstępnego szkicu do finalnego renderu fotorealistycznej wizualizacji. Proste wprowadzanie uwag zespołu i klientów pozwala na szybka analizę feedbacku.
W bibliotece 3D Enscape znajdziesz tematyczne kolekcje złożone z tysięcy realistycznych zasobów cyfrowych. Biblioteka jest konsekwentnie rozszerzana o nowe obiekty.
Skorzystaj z darmowych modeli roślin, ludzi, mebli, budynków, otoczenia, akcesoriów, oświetlenia, pojazdów i zadbaj o realizm Twoich projektów.
Udostępnij efekty Twojej pracy w formie zrenderowanych plików standalonych w wersji Web. Program Enscape eksportuje Twoje modele jako plik 3D, który jest renderowany w przeglądarce internetowej.
Eksport projektów w ramach panoramy 360° w Enscape pozwala na prezentacje pracy w ramach galerii i spaceru 3D po przygotowanych wizualizacjach w przeglądarce internetowej.
Statyczne wizualizacje w Enscape eksportujesz jako szybkie i proste w przygotowaniu rendery wysokiej jakości.
Kanał alfa umożliwia eksportowanie renderów z automatycznie nałożonym przezroczystym tłem.
Wbudowany w Enscape edytor wideo pozwala na tworzenie filmów bezpośrednio w programie.
Korzystaj z możliwości dzielenia się komentarzami w ramach wspólnych adnotacji do projektów. Niezależnie od tego, czy jest to prośba o zmianę, czy sugestia materiałowa dziel się uwagami z zespołem i klientami.
Wystarczy jedno kliknięcie, aby z trójwymiarowego projektu stworzyć dwuwymiarowy widok. Przełączaj się łatwo między kilkoma płaskimi perspektywami, aby tworzyć plany pięter lub przekroje z boku.
W trybie BIM wszystkie potrzebne informacje masz na wyciągnięcie ręki. Wystarczy kliknąć dowolny element w oknie Enscape, aby natychmiast wyświetlić wszystkie dostępne dane BIM.
Uzyskaj dostęp do ponad 200 zdefiniowanych elementów w bibliotece materiałów, by zadbać o estetykę projektu. Dostosuj materiały do potrzeb projektu w edytorze.
Skorzystaj z gotowych modeli 3D różnorodnej roślinności, z której możesz korzystać w Twoich projektach.
Tchnij życie w Twoje realizacje wprowadzając do projektu zasoby cyfrowe przedstawiające ludzkie postacie.
Wykorzystaj gotowe modele mebli, których nie musisz projektować od zera.
Oszczędzaj czas w przygotowaniu projektów z uwzględnieniem drobnych akcesoriów, które znajdziesz w bibliotece Enscape.
Pracuj z wykorzystaniem gotowych brył budynków, które znacząco przyspieszą proces wykonywania projektu.
Prezentując projekt budynku w realistycznym otoczeniu zadbaj o obecność pojazdów, których gotowe modele pobierzesz za pomocą kilku klików.
Zadbaj o najdrobniejsze detale otoczenia w Twoich projektach wiele przydatnych elementów odszukasz w bibliotece Enscape.
Zamieść w pracy ciekawe modele oświetlenia wybierz odpowiednią lampę lub klinkiet i dodaj go do projektu.
W projektach realizowanych np. dla szpitali, czy gabinetów lekarskich nie musisz samodzielnie projektować wielu charakterystycznych elementów, ponieważ znajdziesz je w zasobach biblioteki Enscape.
W projektach realizowanych np. dla siłowni, czy klubów fitness nie musisz samodzielnie projektować sprzętu sportowego i innych charakterystycznych elementów dla tego typu obiektów. Wszystko czego potrzebujesz znajduje się w darmowej bibliotece.
Dostosuj gęstość i zróżnicowanie chmur w projektach. W zależności od parametrów rendering będzie jaśniejszy lub ciemniejszy, a chmury gęstsze lub delikatniejsze. Zmień porę dnia, by zobaczyć jak chmury przesuwają się po dynamicznym niebie w Enscape.
Projektuj, uwzględniając w oświetleniu różne pory dnia. Sprawdź, jak projekt wygląda po zmroku i o świcie. Wybierz odpowiednią lokalizację, by sprawdzić jakie warunki pogodowe są w danym mieście o wybranej godzinie.
Użyj jej do symulacji obłoków pyłu lub stworzenia gęstej mgły. Na kolor mgły w projekcie będzie miało wpływ ustawienie konkretnej godziny np. o zachodzie będzie on intensywniejszy.
Sprawdź, ile światła pada na poszczególne powierzchnie w projekcie o różnych porach dnia, dzięki analizie światła. Wystarczy, że ustawisz odpowiednią godzinę, a dowiesz się jak Twój projekt prezentuje się w naturalnym oświetleniu rano, popołudniu lub wieczorem.
Zastosuj tryb bieli, by skupić odbiorców na zaprojektowanej architekturze. Wszystkie kolory przełączą się na biały, a parametry, takie jak połyskliwość czy nierówność, pozostaną niezmienne.
Wizualizacja projektu może wyglądać jak zdjęcie wykonane jednoobiektową lustrzanką. Dzięki efektom graficznym takim jak np. efekt bloom i flary zmienisz wygląd renderowanych scen.
Wybierz element projektu, na którym chcesz skupić uwagę odbiorcy, podkreślając jego detale i rozmaż pozostałą część wizualizacji.