Enscape

ENSCAPE RENDERING I SPACERY 3D

Usprawnij prezentację Twoich projektów, postaw na silnik renderujący z funkcją wirtualnego spaceru 3D.

Kup licencjęlubPobierz Enscape

NARZĘDZIE DO RENDEROWANIA W CZASIE RZECZYWISTYM I RZECZYWISTOŚCI WIRTUALNEJ

Prosty w użyciu Enscape do renderowania wizualizacji można bezpośrednio połączyć z programem do projektowania 3D SketchUp, zapewniając zintegrowany przepływ pracy projektowej, którą możesz również eksplorować w rzeczywistości wirtualnej bez konieczności przełączania się na inne narzędzia. Enscape pozostaje kompatybilny także z programami Revit, Rhino, Vectorworks oraz Archicad.

EFEKTYWNIEJSZE PROJEKTOWANIE

Pracując z Enscape możesz tworzyć wysokiej jakości rendery bez przerywania procesu projektowania. Modelowanie i wizualizacja są tutaj połączone - przechodzisz od wstępnego szkicu do finalnego renderu fotorealistycznej wizualizacji. Proste wprowadzanie uwag zespołu i klientów pozwala na szybka analizę feedbacku.


Enscape | WIRTUALNE SPACERY 3D

WIRTUALNE SPACERY 3D

Wyróżnij się! Przedstaw Twój projekt w formie realistycznego spaceru 3D w szybki i prosty sposób. Korzystając z tej możliwości dokładnie, zaprezentujesz proponowane rozwiązania o każdej porze dnia, jednocześnie zyskując czas na tworzenie kolejnych projektów.

Enscape | ANALIZA FAZ BUDOWY Z KLIENTEM

ANALIZA FAZ BUDOWY Z KLIENTEM

Pracując z Enscape możesz jeszcze przed rozpoczęciem prac budowlanych zwizualizować klientom poszczególne materiały, czy rozkład pomieszczeń. Dzięki temu wspólnie przeanalizujecie proponowane rozwiązania i wprowadzicie ewentualne zmiany, zanim rozpocznie się realizacja.

Enscape | DOKUMENTACJA TECHNICZNA

DOKUMENTACJA TECHNICZNA

Enscape pozostaje bezpośrednio powiązany z dokumentacją techniczną Twoich projektów. Dzięki temu każda zmiana w koncepcji projektowej jest natychmiast wprowadzana również w dołączanej dokumentacji - harmonogramie prac, czy budżecie.

Enscape | BIBLIOTEKA ENSCAPE

BIBLIOTEKA ENSCAPE

W bibliotece 3D Enscape znajdziesz tematyczne kolekcje złożone z tysięcy realistycznych zasobów cyfrowych. Biblioteka jest konsekwentnie rozszerzana o nowe obiekty.

Skorzystaj z darmowych modeli roślin, ludzi, mebli, budynków, otoczenia, akcesoriów, oświetlenia, pojazdów i zadbaj o realizm Twoich projektów.


Enscape | TECHNOLOGIA VR

TECHNOLOGIA VR

Wykorzystaj potencjał, który kryje rzeczywistość wirtualna. Twój projekt przedstawiony za pomocą urządzeń technologii VR, takich jak np. gogle VR Oculus Rift S lub HTC Vive zrobi na klientach niesamowite pierwsze wrażenie, dzięki interaktywnej wycieczce po zaprojektowanej nieruchomości, wnętrzach, czy ogrodach poczują się tak, jakby już tam byli.

CECHY PRODUKTU

Enscape | PANORAMA 360°

W przeglądarce

Udostępnij efekty Twojej pracy w formie zrenderowanych plików standalonych w wersji Web. Program Enscape eksportuje Twoje modele jako plik 3D, który jest renderowany w przeglądarce internetowej.

Enscape | PANORAMA 360°

PANORAMA 360°

Eksport projektów w ramach panoramy 360° w Enscape pozwala na prezentacje pracy w ramach galerii i spaceru 3D po przygotowanych wizualizacjach w przeglądarce internetowej.

Enscape | PANORAMA 360°

ZDJĘCIE

Statyczne wizualizacje w Enscape eksportujesz jako szybkie i proste w przygotowaniu rendery wysokiej jakości.

Kanał ALFA

Kanał alfa umożliwia eksportowanie renderów z automatycznie nałożonym przezroczystym tłem.

VIDEO

Wbudowany w Enscape edytor wideo pozwala na tworzenie filmów bezpośrednio w programie.

Enscape | ADNOTACJE DOTYCZĄCE WSPÓŁPRACY

ADNOTACJE DOTYCZĄCE WSPÓŁPRACY

Korzystaj z możliwości dzielenia się komentarzami w ramach wspólnych adnotacji do projektów. Niezależnie od tego, czy jest to prośba o zmianę, czy sugestia materiałowa dziel się uwagami z zespołem i klientami.

Enscape | WIDOKI ORTOGONALNE

WIDOKI ORTOGONALNE

Wystarczy jedno kliknięcie, aby z trójwymiarowego projektu stworzyć dwuwymiarowy widok. Przełączaj się łatwo między kilkoma płaskimi perspektywami, aby tworzyć plany pięter lub przekroje z boku.

Enscape | INFORMACJE BIM

INFORMACJE BIM

W trybie BIM wszystkie potrzebne informacje masz na wyciągnięcie ręki. Wystarczy kliknąć dowolny element w oknie Enscape, aby natychmiast wyświetlić wszystkie dostępne dane BIM.

Enscape | BIBLIOTEKA ZDEFINIOWANYCH MATERIAŁÓW

BIBLIOTEKA ZDEFINIOWANYCH MATERIAŁÓW

Uzyskaj dostęp do ponad 200 zdefiniowanych elementów w bibliotece materiałów, by zadbać o estetykę projektu. Dostosuj materiały do potrzeb projektu w edytorze.

Enscape | ROŚLINNOŚĆ

ROŚLINNOŚĆ

Skorzystaj z gotowych modeli 3D różnorodnej roślinności, z której możesz korzystać w Twoich projektach.

Enscape | LUDZIE

LUDZIE

Tchnij życie w Twoje realizacje wprowadzając do projektu zasoby cyfrowe przedstawiające ludzkie postacie.

Enscape | MEBLE

MEBLE

Wykorzystaj gotowe modele mebli, których nie musisz projektować od zera.

Enscape | AKCESORIA

AKCESORIA

Oszczędzaj czas w przygotowaniu projektów z uwzględnieniem drobnych akcesoriów, które znajdziesz w bibliotece Enscape.

Enscape | BUDYNKI

BUDYNKI

Pracuj z wykorzystaniem gotowych brył budynków, które znacząco przyspieszą proces wykonywania projektu.

Enscape | POJAZDY

POJAZDY

Prezentując projekt budynku w realistycznym otoczeniu zadbaj o obecność pojazdów, których gotowe modele pobierzesz za pomocą kilku klików.

Enscape | OTOCZENIE

OTOCZENIE

Zadbaj o najdrobniejsze detale otoczenia w Twoich projektach wiele przydatnych elementów odszukasz w bibliotece Enscape.

Enscape | OŚWIETLENIE

OŚWIETLENIE

Zamieść w pracy ciekawe modele oświetlenia wybierz odpowiednią lampę lub klinkiet i dodaj go do projektu.

Enscape | OPIEKA ZDROWOTNA

OPIEKA ZDROWOTNA

W projektach realizowanych np. dla szpitali, czy gabinetów lekarskich nie musisz samodzielnie projektować wielu charakterystycznych elementów, ponieważ znajdziesz je w zasobach biblioteki Enscape.

Enscape | FITNESS

FITNESS

W projektach realizowanych np. dla siłowni, czy klubów fitness nie musisz samodzielnie projektować sprzętu sportowego i innych charakterystycznych elementów dla tego typu obiektów. Wszystko czego potrzebujesz znajduje się w darmowej bibliotece.

Enscape | MGŁA WOLUMETRYCZNA

CHMURY

Dostosuj gęstość i zróżnicowanie chmur w projektach. W zależności od parametrów rendering będzie jaśniejszy lub ciemniejszy, a chmury gęstsze lub delikatniejsze. Zmień porę dnia, by zobaczyć jak chmury przesuwają się po dynamicznym niebie w Enscape.

PORY DNIA

Projektuj, uwzględniając w oświetleniu różne pory dnia. Sprawdź, jak projekt wygląda po zmroku i o świcie. Wybierz odpowiednią lokalizację, by sprawdzić jakie warunki pogodowe są w danym mieście o wybranej godzinie.

Enscape | MGŁA WOLUMETRYCZNA

MGŁA WOLUMETRYCZNA

Użyj jej do symulacji obłoków pyłu lub stworzenia gęstej mgły. Na kolor mgły w projekcie będzie miało wpływ ustawienie konkretnej godziny np. o zachodzie będzie on intensywniejszy.

Enscape | ANALIZA ŚWIATŁA

ANALIZA ŚWIATŁA

Sprawdź, ile światła pada na poszczególne powierzchnie w projekcie o różnych porach dnia, dzięki analizie światła. Wystarczy, że ustawisz odpowiednią godzinę, a dowiesz się jak Twój projekt prezentuje się w naturalnym oświetleniu rano, popołudniu lub wieczorem.

Enscape | TRYB BIELI

TRYB BIELI

Zastosuj tryb bieli, by skupić odbiorców na zaprojektowanej architekturze. Wszystkie kolory przełączą się na biały, a parametry, takie jak połyskliwość czy nierówność, pozostaną niezmienne.

Enscape | EFEKTY GRAFICZNE

EFEKTY GRAFICZNE

Wizualizacja projektu może wyglądać jak zdjęcie wykonane jednoobiektową lustrzanką. Dzięki efektom graficznym takim jak np. efekt bloom i flary zmienisz wygląd renderowanych scen.

Enscape | GŁĘBIA OSTROŚCI

GŁĘBIA OSTROŚCI

Wybierz element projektu, na którym chcesz skupić uwagę odbiorcy, podkreślając jego detale i rozmaż pozostałą część wizualizacji.


Polecane produkty